گیرنده GPS/GNSS مدل RayPad

گیرنده جی آی اس مولتی فرکانس raypad ههگام با فناوری روز دنیا همپای برندهای برتر جهانی مثل تریمبل trimble، نواتل novatel، همیسفر hemisphere، لایکا leica، جواد javad، سپتنتریو septenterio

  معرفی محصول

  گیرنده RayPad یک گیرنده موبایل جی.آی.اس (Mobile-GIS) دو فرکانسه با قابلیت دریافت سیگنالهای سیستم های GLONASS ،BeiDou و GPS است. RayPad ابزاری قدرتمند در جمع آوری و به هنگام سازی اطلاعات مکانی و توصیفی در کاربری های متنوع سازمانی است. این گیرنده با دریافت تصحیحات RTK از شبکه های CORS نظیر شمیم سازمان ثبت و هدی سازمان نقشه برداری امکان تعیین موقعیت با دقت سانتی متر را فراهم می کند.

  ویژگی های کلیدی

  • دریافت سیگنال‌های GPS و GLONASS
  • دارای سیستم عامل اندروید با امکانات ارتباطی (USB ،4G ،WiFi و Bluetooth)
  • دقت بهتر از 8 سانتی‌متر به عنوان گیرنده دستی
  • امکان دستیابی به مختصات دقیق RTK در بیس لاین‌های بلند با طول 50 کیلومتر
  • امکان دریافت تصحیحات از یک ایستگاه مرجع دائمی از طریق اینترنت با مودم 3G داخلی
  • دریافت و پردازش تصحیحات شبکه ای نظیر MAC ،FKP و VRS
  • نرم‌افزار حرفه‌ای RayMap برای جمع‌آوری و پیاده‌سازی اطلاعات
  • مقاوم در شرایط سخت محیطی
  • گارانتی و خدمات پس از فروش استثنایی و منحصر به فرد

  قابلیت ها

  GNSS و مالتی فرکانس

  گیرنده RayPad یک گیرنده Mibole-GIS با قابلیت دریافت سیگنال‌های GPS و GLONASS است. این گیرنده می‌تواند با دریافت تصحیحات از یک ایستگاه مرجع یا تصحیحات شبکه‌ای نظیر MAC ،FKP و VRS به دقت بهتر از 8 سانتی‌متر با آنتن سر خود و دقت سانتی‌متر با بهره‌گیری از آنتن خارجی دست یابد. با استفاده از تکنولوژی موجود در گیرنده، در صورت قطع ارتباط با سرور و عدم دریافت تصحیحات تا 40 دقیقه، حفظ دقت تعیین موقعیت در حد بهتر از یک متر امکان‌پذیر است.

  کاربردهای فراوان

  گیرنده RayPad به همراه نرم‌افزار کاربر پسند RayMap می‌تواند به عنوان یک ابزار قدرتمند در جمع‌آوری و به هنگام رسانی اطلاعات مکانی و توصیفی در کاربری‌های متنوع نظیر خطوط انتقال نفت و گاز، آب و فاضلاب، برق، مخابرات، فیبر نوری و سایر خدمات شهری مورد استفاده قرار گیرد.

  مستحکم و مقاوم در شرایط سخت محیطی، ضد ضربه، ضد آب و گرد و غبار

  RayPad با طراحی و تولید کاملا صنعتی و با داشتن استانداردهای مختلف نظیر EMC ،Safety IP67 و ... قابل استفاده در شرایط سخت آب و هوایی و محیطی است.

  نرم افزار حرفه ای و کاربر پسند RayMap

  نرم‌افزار حرفه‌ای RayMap با رابط گرافیکی کاربرپسند در سیستم عامل اندروید، محیطی کارا برای جمع آوری، ذخیره و مدیریت داده های توصیفی و مکانی فراهم آورده است. این نرم افزار GIS مبنا اطلاعات حاصل از تعیین موقعیت دقیق را به همراه جدول اطلاعات توصیفی در بانک داده خود ذخیره می کند. امکان تعریف لایه‌های برداری مختلف (نقطه، خط، چند ضلعی)، لایه‌های رستری و سرویس‌های آنلاین نقشه نظیر WMS و WFS از ویژگی‌های این نرم‌افزار است.

  آموزش و پشتیبانی فنی

  آموزش رایگان و کاربردی استفاده از گیرنده RayPad-RTK و پشتیبانی فنی در ۷ روز هفته، موجب افزایش اطمینان خاطر کاربران برای استفاده از آن می‌گردد.

  دارای تاییدیه فنی و پروانه تولید

  گیرنده RayPad-RTK دارای تاییدیه فنی از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران، پروانه بهره‌برداری از وزارت صنعت، معدن و تجارت، مجوز تولید و تاییدیه فنی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.