واحد تولید

طراحی و ساخت تمامی قالب های مورد نیاز شیر های فشار شکن و اطمینان توسط کادر فنی شرکت و زیر نظر متخصصین این حرفه و با استفاده از نرم های روز دنیا صورت می پذیرد. همچنین عملیات ریخته گری و ماشین کاری هر قطعه نیز با استفاده از ماشین آلات دقیق و به روز صورت می پذیرد. ممیزی دقیق و نگاه سخت گیرانه در انتخاب پیمانکاران خارج از سازمان و اموری که نیازمند برون سپاری می باشد و انجام تست های دقیق و مرحله ای قطعات از جمله اموریست که با ریز بینی و نکته سنجی خاصی در سازمان صورت می پذیرد.

با عنایت به اینکه بخش اعظم فعالیت بومی سازی شده و بیش از 80 درصد پروسه تولید در داخل کشور صورت می پذیرد می توان گفت که کشور در این زمینه نیازی به واردات نخواهد داشت. تنها بخش کوچکی از قطعات نیازمند واردات می باشد که آن هم از مجمعه تامین کنندگان مجاز صنعت نفت یا همان لیست بلند تامین می گردد. در انتخاب تامین کنندگان خارجی نیز تمام سعی بر آن است تا قطعات از کشورهای اروپای غربی تهیه و تامین گردند هر چند که این امر می تواند بر قیمت تمام شده محصول تاثیر بسزایی داشته باشد.


ما مفتخریم که از اولین مراحل طراحی تا آخرین مراحل تست میدانی همراه مشتریان خود بوده و در تمامی مراحل از وجود متخصصان خود برای بالاترین بازدهی ممکن بهره می گیریم. طراحی با بروزترین نرم افزارهای مهندسی و کنترل کیفیت مداوم در تمامی مراحل ساخت و استفاده از دقیقترین ماشین آلات در ساخت قطعات و بهره گیری از مرغوبترین مواد اولیه در کنار ممیزی سختگیرانه برای پیمانکاران خارج از سازمان از رمزو موفقیت ولویکس می باشد.