معرفی شرکت

ولویکس فعالیت اقتصادی خود را در سال 81 آغاز نمود و طولی نپایید تا توانست در پروژه های کشوری متعددی نظیر خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ، جایگاه های CNG سراسر کشور حضور فعال داشته باشد. ارتباط تنگاتنگ حوزه نفت موجب شد تا دپارتمان های دیگری به مجموعه ولویکس اضافه گردند. از جمله قوی ترین آنها دپارتمان تامین و تجهیز پروژه های نفتی بود. ما همواره کوشیده ایم با استفاده از منابع و امکانات خود در اروپا نسبت به انتقال تکنولوژی به ایران گام برداریم و در این مسیر با هدف کارآفرینی و حمایت از متخصصین داخلی اقدام به تولید شیرهای فشار شکن با برند valvix نموده ایم.

همچنین با عنایت به شرایط سیاسی و اقتصادی کشور ارائه گارانتی وخدمات پس از فروش در خور مشتریان بسیار دشوار می باشد لذا ولویکس با عنایت به این مهم و در راستای بومی سازی تکنولوژی و فناوری های روز دنیا اقدام با تجهیز واحد تحقیق و توسعه خود نسبت به طراحی و تولید قطعات اقدام نمود و در حال حاضر با بیش از 80 درصد سهم بومی سازی تولید در داخل کشور با کمک متخصصین داخلی و تولید انواع شیرهای فشار شکن و شیرهای اطمینان ، پاسخگوی نیاز بازار داخلی می باشد.

ما همواره کوشیده ایم تا محصولات و خدمات خود را مطابق با استاندارد های روز جهانی و حتی فراتر از انتظارات مشتری ارائه نماییم و در این راستا به بهبود مستمر خدمات و سرویس های خود در کنار ارتقا کیفیت محصولات و انجام به موقع تعهدات در قبال مشتریان و افزایش میزان رضایت آنها متعهدیم. در همین راستا سعی نموده ایم با اخذ استاندارد ISO-9001:2008 و مجوزهای مربوطه از وزارت صمت و نیز اتحادیه ماشین سازی و تراشکاری و نیز تعامل با سازمان استاندارد و آموزش پرسنل به تعهد خود در قبال مشتریان پایبند بمانیم.

ما با ارائه خدمات پس از فروش متمایز و بلند مدت و نیز گارانتی تعویض بی قید و شرط در بسیاری از موارد تلاش نموده ایم تا ضمن جلب اعتماد مشتریان عزیز ، این اطمینان را در آنها بجود آوریم که تغییر و تحولات منطقه ای تاثیر چندانی در خدمات ولویکس نداشته و تمامی برند های ارائه شده بواسطه ولویکس از پشتوانه بسیار قوی برخوردارند. ارائه خدمات پس از فروش در کنار آموزش های رایگان موجب شکل گیری رابطه مبتنی بر احترام و اعتماد بین شرکت و مشتریان شده است.